MS ENERGY eMoped C-VIBE

151.090,00 RSD

Cena je iskazana sa PDV-om.

  • Prednja kočnica: Hidraulika
  • Stražnja kočnica: Bubanj
  • Baterija(V): 60.00
  • Baterija(Ah): 20.00
  • Snaga motora: 2000.00
  • Vrijeme punjenja: 6.00
  • Jamstvo(mj.): 24.00
  • Max. brzina: 45.00
  • Težina: 55.00
  • Širina: 680.00
Šifra proizvoda: 0001262758

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Nema na zalihama

Nema na zalihama

Javite mi kada ponovo bude na stanju

Payment Methods:

Specifikacije

Težina55 kg
BrandMS ENERGY
ProizvođačMS
Snaga motora
Power2000.00
Baterija (V)
Baterija (Ah)
Domet
Max. brzina
Prednja kočnica
Zadnja kočnica
Vreme punjenja
Dimenzije1700 x 680 x 1130 mm
Nosivost
Stepen uspona
Ostalo

Opis proizvoda

MS ENERGY eMoped C-VIBE savršen je za putovanja na kratke i srednje udaljenosti. Motor od 2000 W daje mu domet do 48 km sa jednim punjenjem a maksimalna brzina od 45 km/h znači da ćete stići brzo i sa stilom. Udobnost i dizajn svakako doprinose da ovaj električni motocikl bude u središtu pažnje, a dolazi s prednjom disk kočnicom i zadnjom bubanj kočnicom za dodatnu sigurnost.

Tehničke karakteristike

Osnovne karakteristike
Prednja kočnicaHidraulika
Stražnja kočnicaBubanj
Baterija(V)60.00
Baterija(Ah)20.00
Snaga motora2000.00
Vrijeme punjenja6.00
Jamstvo(mj.)24.00
Max. brzina45.00
Težina55.00
Širina680.00
Nosivost163.00
Dužina1700.00
Visina1130.00
Domet48.00
Kut uspona25.00

Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda.