Bestway Steel Pro Max bazen 366×76 cm set sa filter pumpom

18.690,00 RSD

Cena je iskazana sa PDV-om.

Bestway Steel Pro Max bazen 366×76 cm set sa filter pumpom.

  • Dimenzije: Ø 3.66 m x 76 cm
  • Zapremina (90%): 6.473 L
  • Kapacitet pumpe: 1.249 L/h
  • Protok sistema: 1.060 L/h
  • Model: 56416
  • Serija: Steel Pro MAX™
Šifra proizvoda: 56416

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Samo 3 je preostalo na zalihama

Samo 3 je preostalo na zalihama

Payment Methods:

Specifikacije

BrandBestWay
Dimenzije366 x 76 cm
Zapremina (90%)6.473 L
Kapacitet pumpe1.249 L/h
Protok sistema1.060 L/h
SerijaSteel Pro MAX™
Zapremina6.473 L
MaterijalTritech® 3-slojni PVC

Opis proizvoda

Bestway Steel Pro Max bazen 366×76 cm set sa filter pumpom.

Opis

Bestway Steel Pro MAX™ Okrugli Bazen 3.66×76 cm sa Pumpom 6.473L – 56416

Bestway Steel Pro MAX™ 56416 okrugli bazen sa pumpom predstavlja unapređenu verziju standardne Steel Pro serije, sa jačom konstrukcijom i većom zapreminom. Prečnik 366 cm i zapremina od 6.473 litara čine ga odličnim izborom za porodice koje žele više prostora i stabilniji bazen za dvorište.

Ovaj model dolazi kao kompletan set sa filter pumpom i spreman je za sezonu.

U odnosu na model 305 cm, ova verzija nudi znatno više prostora za kupanje i veću stabilnost pod opterećenjem.

Steel Pro MAX™ konstrukcija – dodatna ojačanja

✔ 3-ply traka za dodatnu podršku zidovima

✔ Jača čelična konstrukcija u odnosu na osnovnu seriju

Steel Pro MAX™ je dizajniran za veću dugotrajnost i stabilnost tokom više sezona.

Ključne karakteristike

  • Veća zapremina i više prostora
  • ✔ Tritech® 3-slojni ojačani PVC
  • ✔ UV-otporne i bušenje-otporne stranice
  • Antikorozivni čelični okvir
  • FrameLink™ spojevi sprečavaju metal-na-metal kontakt
  • Veća stabilnost konstrukcije
  • Uključena filter pumpa
  • 1 bazen
  • 1 filter pumpa
  • 1 Type I filter uložak
  • Zakrpa za popravku
  • Jednostavna montaža

Specifikacija

DimenzijeØ 3.66 m x 76 cm
Zapremina (90%)6.473 L
Kapacitet pumpe1.249 L/h
Protok sistema1.060 L/h
Model56416
SerijaSteel Pro MAX™
TipOkrugli nadzemni bazen set
Dimenzije366 x 76 cm
Zapremina6.473 L
MaterijalTritech® 3-slojni PVC
Unutrašnji dizajnPrismatic Stone™
PumpaUključena (1.249 L/h)
Montaža30 minuta
BrendBestway
KategorijaSve za kuću / Bazeni / Porodični bazeni
Šifra dobavljača56416

Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda.

Deklaracija

UvoznikVelteh Pro D.O.O.
ProizvođačPrecizan podatak o proizvođaču je dostupan na deklaraciji proizvoda.
Zemlja poreklaKina
Zemlja uvozaKina
Prava potrošačaZagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača