NAPAJANJE MS CORE M700 80+

6.299,00 RSD

Cena je iskazana sa PDV-om.

  • PFC: aktivni PFC
  • Form Factor: ATX
  • Certifikati: TUV
  • Sistemi zaštite: OPP
  • Vrsta kablova: Fiksni
  • Efikasnost: 80 Plus
  • AC Input [V]: 240
  • Snaga: 700.00
  • SATA: 6.00
  • 24-pinski konektor: 1.00
Šifra proizvoda: 0001186857

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Nema na zalihama

Nema na zalihama

Javite mi kada ponovo bude na stanju

Payment Methods:

Specifikacije

Težina1 kg
BrandMS
ProizvođačMS
Snaga700W
Power700.00
PFC
Hlađenje
24-pinski konektor
ATX12V
SATA
FDD
PCIe
Molex
AC Input [V]
Form Factor
Efikasnost
20-pinski konektor
Dimenzije150 x 150 x 86 mm
Sertifikati
Sistemi zaštite
Vrsta kablova

Opis proizvoda

NAPAJANJE MS CORE M700 80+ . Specifikacija: realna snaga 700W, crno kućište, aktivni PFC, 12 cm ventilator, SPCC materijal kućišta, dužina kabla 600mm, 1.5m kabl za napajanje, ON/OFF prekidač, priključci: 20+4 pin x1, 4+4 pin 12V x1 (presvučeni kabl), SATA x6, Molex 4pin x2, PCIe 6+2 pin/6+2 pin, FDD x1, potpuna zaštita: OVP/OPP/SCP, efikasnost: 82% – 20% opterećenja; 85% – 50% opterećenja; 82% – 100% opterećenja, RoHS & CE.

Tehničke karakteristike

Osnovne karakteristike
PFCaktivni PFC
Form FactorATX
Vrsta kablovaFiksni
Efikasnost80 Plus
AC Input [V]240
Snaga700.00
Ostale karakteristike
CertifikatiTUV
Sistemi zaštiteOPP
20-pinski konektor14.00
DIMENZIJE Širina (mm)15.00
Hlađenje120.00
DIMENZIJE Duljina (mm)8.60
Konektori
SATA6.00
24-pinski konektor1.00
ATX12V1.00
PCIe2.00
Molex2.00
FDD1.00

Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda.

Slični proizvodi