Mašina za mlevenje mesa Gorenje MG1802SJW 3u1, 1800 W, bela

12.390,00 RSD

Cena je iskazana sa PDV-om.

Mašina za mlevenje mesa Gorenje MG1802SJW 3u1, 1800 W, bela.

  • Boja: Bela
  • Snaga: 1800 W
  • Kapacitet mlevenja: 2.1 kg/min
  • Dužina kabla: 1.1 m
  • Dimenzije: 30.6 x 29 x 20 cm
  • Masa: 3.9 kg
Šifra proizvoda: 3838782570766

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Samo 2 je preostalo na zalihama

Samo 2 je preostalo na zalihama

Payment Methods:

Specifikacije

BrandGorenje
ProizvođačGorenje
BojaBela
Snaga1800 W
Power1800W

Opis proizvoda

Mašina za mlevenje mesa Gorenje MG1802SJW 3u1, 1800 W, bela. Detaljna specifikacija prema podacima dobavljača navedena je u nastavku.

Ključne karakteristike

  • Boja: Bela
  • Snaga: 1800 W
  • Kapacitet mlevenja: 2.1 kg/min

Specifikacija

BojaBela
Snaga1800 W
KarakteristikeMetalno kućište aparata
Reverzibilan rad
Zaštita od pregrevanja za dodatnu bezbednost
Sigurnosna sklopka
Zaustavljanje motora za povećanu sigurnost
Gumirane nogice za stabilnost
Kapacitet mlevenja2.1 kg/min
Dužina kabla1.1 m
FunkcijeBeskrajne mogućnosti rezanja i usitnjavanja: U setu su tri različita nastavka – za debelo sečenje, seckanje i mlevenje.
Oprema1 x Potiskivač za meso2 x Rešetke za mlevenje mesa1 x Nastavak za pripremu salama i testa
Dimenzije30.6 x 29 x 20 cm
Masa3.9 kg
Prava potrošačaZakonska saobraznost 2 godine

Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda.

Deklaracija

Model:Mašina za mlevenje mesa Gorenje MG1802SJW 3u1/1800W/bela
Robna grupa:Mašine za mlevenje mesa
Uvoznik:Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
Zemlja porekla:Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda