Monitor 23.8″ Zeus Gaming ZUS238GMG 1920×1080/Full HD/IPS/165Hz/1ms/HDMI/DP/USB/Zvučnici
12.690,00 RSD
Cena je iskazana sa PDV-om.
• Dijagonala ekrana: 23,8 inča
• Maksimalna rezolucija: 1920×1080
• Tip ekrana: IPS
• Vreme odziva: 1 ms
• Osvežavanje ekrana: 165 Hz
• Vidljivi uglovi: 178° horizontalno i vertikalno
Šifra proizvoda: 8606027922428
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
Samo 2 je preostalo na zalihama
  • Načini plaćanja i dostava
  • Zakonska saobraznost dve godine
Saznaj više
Payment Methods:
Specifikacije
Težina 2,52 kg
Proizvođač
Zeus
Dijagonala ekrana
Format ekrana
16:9
Panel
IPS
Rezolucija
1920 x 1080
Osvetljaj [cd/m2]
350 cd/m2
Kontrast
1000
Vidljivi ugao (hor.) [°]
178°
Vidljivi ugao (ver.) [°]
178°
Vreme odziva [ms]
1
Priključci
HDMI, VGA, Audio, USB, DisplayPort
Zvučnici
Da
Zidni nosač (nije uključen)
TCO
Ravni
Postolje
Tilt
Osvežavanje (Hz)
Boja
Crna
Dodatno
Veličina piksela: 0.2745 x 0.2745mm
Opis proizvoda
Sa vremenom odziva od samo 1 ms i osvežavanjem ekrana od 165 Hz, ovaj monitor omogućava brzo i glatko prikazivanje slika, eliminirajući efekte zamućenja i trzanja slike. To čini ovaj monitor idealnim za brze akcione igre gde je svaki trenutak bitan.